Two isolated, concentric, conducting spherical shells have radii $R_{1}=0.500 \mathrm{~m}$ and $R_{2}=1.00 \mathrm{~m}$, uniform charges $q_{1}=+2.00 \mu \mathrm{C}$
and $q_{2}=+1.00 \mu \mathrm{C}$, and negligible thicknesses. What is the magnitude of the electric field $E$ at radial distance (a) $r=4.00 \mathrm{~m},(\mathrm{~b}) r=$ $0.700 \mathrm{~m}$, and (c) $r=0.200 \mathrm{~m}$ ? With $V=0$ at infinity, what is $V$ at
(d) $r=4.00 \mathrm{~m}$,
(e) $r=1.00 \mathrm{~m}$,
(f) $r=0.700 \mathrm{~m}$,
(g) $r=0.500 \mathrm{~m}$,
(h) $r=0.200 \mathrm{~m}$, and (i) $r=0 ?$ (j) $\operatorname{Sketch} E(r)$ and $V(r)$.