(a) Make a qualitative sketch of the wave function for the $n=5$ state of an electron in a finite box $[U(x)=0$ for $0<x<L$ and $U(x)=U_{0}>0$ elsewhere $] .(\mathrm{b})$ If $L=$ $1.0 \mathrm{~nm}$ and $U_{0}=1.0 \mathrm{keV}$, estimate the number of bound states that exist.